Tarcica

Sosnowa i świerkowa

Tarcica sosnowa i świerkowa

Oferujemy tarcicę sosnową i świerkową z odpowiednio wyselekcjonowanych kłód. Surowiec suszony lub mokry do różnego rodzaju zastosowań w konstrukcjach drewnianych, produkcji czy też przeznaczony dla branży meblowej i opakowaniowej.

Oferta

Sprawdź dostępny asortyment

Konstrukcje

BSH/KVH/C24

Elewacje

Naturalne rozwiązania z różnych gatunków drewna

Podbitki/boazerie

Popularny produkt z drewna świerkowego i sosnowego

Deska podłogowa

Sosnowa lub świerkowa

Deski tarasowe

Dwustronnie ryflowana deska tarasowa świerkowa

Termodrewno

Drewno poddane specjalnej obróbce termicznej

Deski strugane

Deska czterostronnie strugana

Tarcica

Tarcica sosnowa i świerkowa

Łaty/legary

Gładki, strugany, suszony materiał

Płyta OSB

Opracowana specjalnie dla budownictwa

Akcesoria

Wkręty montażowe i nie tylko

Chemia

Farby, impregnaty i akcesoria chemiczne

Tarcica sosnowa i świerkowa – kup ją w Farmie Drewna w Mysłowicach

Farma Drewna w Mysłowicach, czołowy skład drewna na Śląsku, oferuje szereg wyrobów drewnianych do realizacji najróżniejszych projektów budowlanych i wykończeniowych oraz konstrukcyjnych i produkcyjnych. W naszej ofercie znajdziesz również tarcicę sosnową i świerkową, bardzo poszukiwaną przez inwestorów na Górnym Śląsku.

Tym, co wyróżnia naszą tarcicę jest wysoka jakość, stabilne parametry wilgotnościowe oraz wymiarowe. Jeśli więc potrzebujesz pewnej tarcicy na potrzeby dowolnej inwestycji np. w Katowicach, to już teraz zapraszamy do składania zamówień w naszym składzie drewna w Mysłowicach.

Dlaczego warto kupić tarcicę w Farmie Drewna?

Wybierając Farmę Drewna w Mysłowicach zyskujesz pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości. Nasze drewno pochodzi z najlepszych źródeł w Europie, a dzięki ścisłemu i wypracowanemu przez lata procesowi selekcji, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższe standardy oferowanej tarcicy – zarówno mokrej, jak i suszonej.

Zaopatrujemy w tarcicę sosnową i świerkową klientów z całego Śląska, w tym z Katowic, ciesząc się opinią rzetelnego składu drewna, z którym warto nawiązać długotrwałe relacje handlowe.

Farma Drewna oferuje szeroką gamę wyrobów drewnianych. Zaopatrzysz się u nas w drewno suszone i mokre, odpowiednie do realizacji dowolnych projektów czy to budowlanych, czy produkcyjnych.

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści oraz pasjonaci drewna, którzy służą fachową poradą i wsparciem na każdym etapie wyboru tarcicy.

Tarcica sosnowa i świerkowa

W naszej stałej ofercie znajdziesz tarcicę sosnową i świerkową, która może być wykorzystana do realizacji różnorodnych projektów, nie tylko budowlanych. Proponujemy drewno zarówno w wersji suszonej, jak i mokrej, co pozwala na dopasowanie surowca do indywidualnych potrzeb każdego klienta i konkretnego zastosowania.

Przypominamy, że tarcica sucha to deski, które przeszły proces suszenia, co pozwoliło osiągnąć stopień wilgotności na poziomie 8-12%. Tarcica mokra z kolei to drewno, które nie zostało poddane suszeniu i dzięki temu jest łatwiejsze w obróbce (jednak mniej stabilne wymiarowo).

Zastosowanie tarcicy

Tarcica sosnowa i świerkowa dostępna w ofercie Farmy Drewna w Mysłowicach jest doskonałym materiałem do budowy konstrukcji drewnianych. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i elastycznością, co czyni ją właściwym wyborem na potrzeby realizacji wszelkich projektów budowlanych – zarówno w budownictwie indywidualnym, jak i komercyjnym.

W tarcicę w Farmie Drewna zaopatrują się także firmy z Katowic i regionu działające w branży meblowej. Sosnowe i świerkowe deski są łatwe w obróbce, co umożliwia tworzenie eleganckich i trwałych mebli. Producenci z Górnego Śląska wyjątkowo cenią nasze drewno za jakość i stabilność.

Tarcicę wykorzystuje się również do zabezpieczania różnego rodzaju towarów na czas transportu, w tym do wykonywania palet oraz drewnianych obudów transportowych.

Zamów tarcicę z gwarancją szybkiej realizacji

Niezależnie od tego, jak duże masz zapotrzebowanie na tarcicę sosnową i świerkową, to zamawiając ją w Farmie Drewna zyskujesz pewność terminowej realizacji, w tym z transportem pod wskazany adres na Górnym Śląsku.

Obsługujemy klientów z całego regionu, w tym z Katowic, zapewniając bezpośredni dostęp do drewna o pewnym pochodzeniu, wysokiej jakości, spełniającego nawet bardzo wygórowane oczekiwania.

Już teraz zapraszamy do kontaktu z doradcami Farmy Drewna, którzy przygotują dla Ciebie konkretną, bardzo korzystną ofertę zakupu tarcicy sosnowej lub świerkowej, zarówno mokrej, jak i suszonej.