Podbitki / boazerie

Sosnowe lub świerkowe

Podbitki/boazerie z drewna świerkowego i sosnowego

Popularny produkt z drewna świerkowego i sosnowego do wykończenia ścian i sufitów oraz okapów dachu w ciepłym biało-kremowym kolorze. Łatwy do wybarwienia na różne kolory. Dość małe, obłe sęki nadają charakterystycznego wyglądu i powodują, że powierzchnia będzie jedyna w swoim rodzaju. Dodatkowo zabezpiecza przed działaniem warunków atmosferycznych takich jak deszcz czy wiatr. Popularne wzory i łatwość połączenia na pióro-wpust.

Oferta

Sprawdź dostępny asortyment

Konstrukcje

BSH/KVH/C24

Elewacje

Naturalne rozwiązania z różnych gatunków drewna

Podbitki/boazerie

Popularny produkt z drewna świerkowego i sosnowego

Deska podłogowa

Sosnowa lub świerkowa

Deski tarasowe

Dwustronnie ryflowana deska tarasowa świerkowa

Termodrewno

Drewno poddane specjalnej obróbce termicznej

Deski strugane

Deska czterostronnie strugana

Tarcica

Tarcica sosnowa i świerkowa

Łaty/legary

Gładki, strugany, suszony materiał

Płyta OSB

Opracowana specjalnie dla budownictwa

Akcesoria

Wkręty montażowe i nie tylko

Chemia

Farby, impregnaty i akcesoria chemiczne

Podbitki i boazerie z drewna świerkowego i sosnowego: wszechstronne materiały wykończeniowe

Podbitki i boazerie to jedna z ważniejszych grup produktów dostępnych w ofercie Farmy Drewna. Wybierają je klienci, którym zależy na estetycznym wykończeniu elewacji, okapów dachów, a także na zyskaniu naturalnych elementów dekoracyjnych we wnętrzu. Jeśli szukasz solidnej podbitki i boazerii z drewna świerkowego lub sosnowego na Śląsku, to już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszego składu drewna w Mysłowicach.

Wszechstronne zastosowanie podbitki i boazerii

Zarówno podbitka, jak i boazeria świerkowa czy sosnowa, to bardzo uniwersalne materiały, które mogą być stosowane na zewnątrz i wewnątrz budynków. Na ich zakup najczęściej decydują się osoby potrzebujące ponadczasowego, estetycznego i przy tym trwałego sposobu na wykończenie elewacji domu oraz okapu dachu.

Oba produkty drewniane nie tylko pięknie wyglądają, ale również zapewniają ochronę budynku przed czynnikami atmosferycznymi czy szkodnikami Dzięki swoim właściwościom, boazerie i podbitki z drewna świerkowego i sosnowego są cenione przez właścicieli domów i designerów zarówno na gruncie estetycznym, jak i funkcjonalnym.

Niezaprzeczalny urok drewna

Boazeria i podbitka świerkowa lub sosnowa charakteryzuje się naturalnym wyglądem drewna, co dla wielu osób jest wystarczającym powodem dla zastosowania tych materiałów do wykończenia budynku.

Drewno jest materiałem ponadczasowym, świetnie korespondującym z praktycznie dowolnym stylem. Na przykład podbitka świerkowa śmiało może być użyta do wykończenia okapu dachu nowoczesnego, wręcz minimalistycznego domu, jak i budynku o dworkowej architekturze.

Wielką zaletą boazerii i podbitki jest ich niedoskonałość. Drewno ma naturalne sęki o niepowtarzalnym układzie, które nadają obu materiałom unikalny charakter – to spodoba się indywidualistom.

Nie zapominajmy, że drewno świerkowe i sosnowe jest łatwe do wybarwienia na różne kolory, co pozwala dopasować wygląd podbitki i boazerii do reszty elewacji, dachu czy orynnowania. To sprawia, że oba materiały mogą zostać uwzględnione w różnorodnych projektach, niezależnie od docelowego stylu architektonicznego.

Ważna funkcja praktyczna

Podbitki dachowe służą nie tylko do wykończenia okapu dachu. Przede wszystkim chronią przed niekorzystnymi czynnikami pogodowymi (w tym podwiewaniem śniegu czy zacinaniem deszczu) oraz przed szkodnikami, jak kuny czy ptaki wijące gniazda w konstrukcji dachu.

Z kolei boazeria może być wykorzystana jako materiał wykończeniowy ścian budynku, zapewniając dodatkową ochronę elewacji przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Łatwość montażu

Dzięki zastosowaniu systemu pióro-wpust, montaż podbitek i boazerii drewnianych jest szybki i prosty. System ten zapewnia również szczelność połączeń, co jest istotne dla zachowania trwałości i estetycznego wyglądu, a także ochrony przed szkodnikami.

Po podbitki i boazerie zapraszamy do Farmy Drewna

Jeśli rozglądasz się za porządną, dobrze wykonaną, estetyczną i trwałą boazerią lub podbitką w Katowicach czy w całym regionie Górnego Śląska, to koniecznie zajrzyj do Mysłowic, gdzie mieści się Farma Drewna.

Jesteśmy jednym z największych składów drewna w regionie, oferującym szeroki asortyment boazerii i podbitek drewnianych. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do wysokiej jakości drewna świerkowego i sosnowego, Farma Drewna zapewnia produkty, które spełniają oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów.

Odwiedź nas w Mysłowicach, oceń jakość oferowanej boazerii i podbitki z drewna świerkowego i sosnowego, a także skorzystaj z naszego fachowego doradztwa i pomocy w wyliczeniu potrzebnej ilości materiału.