Deska podłogowa

Solidne z natury

Deska podłogowa sosnowa lub świerkowa

Sosnowa lub świerkowa deska typowa dla wykończenia podłogi lub stropo-podłogi. Doskonała gładka powierzchnia, możliwość cyklinowania i lakierowania. Łączenie na pióro-wpust niejednokrotnie czterostronny co ułatwia montaż i niweluje powstały przy docinaniu odpad. Nadaje pomieszczeniom wyjątkowy klimat, a nierównomierne usłojenie powoduje, że podłoga będzie unikatowa.

Oferta

Sprawdź dostępny asortyment

Konstrukcje

BSH/KVH/C24

Elewacje

Naturalne rozwiązania z różnych gatunków drewna

Podbitki/boazerie

Popularny produkt z drewna świerkowego i sosnowego

Deska podłogowa

Sosnowa lub świerkowa

Deski tarasowe

Dwustronnie ryflowana deska tarasowa świerkowa

Termodrewno

Drewno poddane specjalnej obróbce termicznej

Deski strugane

Deska czterostronnie strugana

Tarcica

Tarcica sosnowa i świerkowa

Łaty/legary

Gładki, strugany, suszony materiał

Płyta OSB

Opracowana specjalnie dla budownictwa

Akcesoria

Wkręty montażowe i nie tylko

Chemia

Farby, impregnaty i akcesoria chemiczne

Deski podłogowe – ponadczasowy design, wieloletnia trwałość

Deski podłogowe są jednym z najbardziej cenionych materiałów wykończeniowych. Łączą w sobie naturalne piękno drewna z wyjątkową trwałością i ponadczasowym designem tego naturalnego materiału.

Jeśli marzy Ci się drewniana podłoga w domu czy w mieszkaniu, to już teraz zapraszamy do Farmy Drewna w Mysłowicach. Jesteśmy jednym z największych składów drewna na Śląsku, w którego ofercie znajdziesz duży wybór wysokiej jakości desek podłogowych sosnowych i świerkowych.

Drewniana podłoga to zawsze dobry wybór

Deski podłogowe to rodzaj okładziny, który od stuleci służy do wykańczania podłóg zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i biurowych czy użyteczności publicznej. W ostatnich latach pojawiło się dla niego wiele alternatyw, by wymienić tylko popularne panele podłogowe – laminowane i winylowe.

Zauważamy natomiast szybki powrót do drewna, które pod wieloma względami dystansuje alternatywne materiały, włącznie z płytkami ceramicznymi.

Przede wszystkim drewno wprowadza do wnętrza naturalne ciepło i przytulność. Stąpanie bosą stopą po drewnianej podłodze jest bardzo przyjemne, a sam materiał budzi skojarzenia z prestiżem, wysoką jakością i dobrym gustem.

Poznaj najważniejsze zalety desek podłogowych

Deski podłogowe przekonują do siebie wieloma zaletami. To nie tylko bardzo dobra jakość, trwałość i walory estetyczne, ale także szereg innych korzyści, jakie możesz odnieść wybierając drewnianą podłogę do swojego domu czy mieszkania.

Oto główne zalety desek podłogowych:

  • Bardzo wysoki komfort codziennego użytkowania- deski podłogowe świetnie sprawdzają się w domach osób, które nie lubią chodzić w kapciach, a także mają małe dzieci, które regularnie bawią się na podłodze.
  • Uniwersalność- drewno pasuje do praktycznie każdego stylu wnętrza, od klasycznego po nowoczesny. Nie ma zatem znaczenia, jaki kierunek w designie aktualnie preferujesz: bez problemu dopasujesz do niego drewnianą podłogę.
  • Możliwość renowacji– deski podłogowe to jedyny rodzaj okładziny, który rzeczywiście może być odnawiany, na przykład poprzez cyklinowanie i ponowne lakierowanie. Dzięki temu nie musisz martwić się wymianą podłogi w perspektywie nawet kilkudziesięciu lat, co jest wygodne, ekonomiczne, a przy tym idealnie wpisuje się w potrzeby środowiska.  
  • Wiele wariantów kolorystycznych– deski podłogowe dostępne w Farmie Drewna są gotowe do cyklinowania i lakierowania, co pozwala Ci wybrać w zasadzie dowolny wariant kolorystyczny i tym samym perfekcyjnie dopasować wygląd podłogi do preferowanego designu.
  • Łatwy montaż– w ofercie Farmy Drewna znajdziesz deski podłogowe łączone na pióro-wpust, co znacząco upraszcza i przyspiesza wykonanie podłogi, nie wymagając przy tym skorzystania z usługi fachowca.

Czy deski podłogowe nadają się na ogrzewanie podłogowe?

Wielu klientów zadaje nam to pytanie, dlatego czas jednoznacznie na nie odpowiedzieć: tak, deski podłogowe dostępne w ofercie Farmy Drewna jak najbardziej mogą być stosowane na ogrzewanie podłogowe. Drewno to dobry przewodnik ciepła, który nie blokuje energii grzewczej spod posadzki. Co więcej, drewniana podłoga sama stanowi dodatkową izolację, poprawiając komfort termiczny w pomieszczeniu.

Zamów deski w Farmie Drewna

Farma Drewna to jeden z największych dystrybutorów desek podłogowych w Katowicach, Mysłowicach i całym regionie. Odwiedza nas wielu klientów ze Śląska, którzy doceniają jakość oferowanych desek, ich stabilność wymiarową oraz wyjątkowo estetyczne wykonanie.

Już teraz zapraszamy do wizyty w naszym składzie drewna w Mysłowicach, gdzie na miejscu przekonasz się, że szukając desek podłogowych w Katowicach i regionie warto kupić je właśnie w Farmie Drewna.