Zobacz Także

 • Wszytskie
 • Drewno w Katowicach? Kup potrzebne materiały w jednym miejscu

  02 Kwi 2024

  Pomimo zmieniających się technologii budowlanych, wciąż nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie realizacji większości projektów bez udziału drewna. Jest to absolutnie podstawowy materiał konstrukcyjny i wykończeniowy, stosowany przy budowie domów, obiektów przemysłowych, budynków użyteczności publicznej, obiektów małej architektury ogrodowej i wielu innych. Szukając solidnego drewna na Śląsku w dobrej cenie koniecznie zajrzyj do Farmy Drewna, czyli jednego z największych składów w regionie. Fragment naszej oferty przybliżamy w tym artykule.

  Drewno konstrukcyjne, wykończeniowe, użytkowe

  W poszukiwaniu możliwie jak największego wyboru drewna w Katowicach, Mysłowicach czy ogólnie na Górnym Śląsku, od razu warto wybrać się do naszego składu drewna. Powód jest prosty: na miejscu znajdziesz wszystkie elementy drewniane, jakie tylko mogą się przydać na etapie czy to budowy, czy wykańczania budynku, jak i aranżowania jego otoczenia.

  Oferta Farmy Drewna obejmuje takie produkty, jak m.in.:

  • Drewno konstrukcyjne (któremu bliżej przyjrzymy się w dalszej części tego artykułu);
  • Panele ścienne i deskę ławkową do budowy sauny;
  • Legary;
  • Deskę elewacyjną;
  • Podbitkę dachową;
  • Deskę tarasową;
  • Deskę wykończeniową;
  • Listwy drewniane;
  • Łaty;
  • Deskę stropopodłogową;
  • Deskę podłogową;
  • Deskę elewacyjną;
  • Belki klejone.

  Pełną ofertę Farmy Drewna sprawdzisz na naszej stronie internetowej. Jeśli nie widzisz jakiegoś produktu, to skontaktuj się z nami i zapytaj o jego dostępność lub możliwość zamówienia.

  Drewno konstrukcyjne

  Fundamentem oferty naszego składu drewna jest drewno konstrukcyjne, które wykorzystuje się do realizacji licznych projektów budowlanych: od wznoszenia ścian budynków w technologii szkieletowej, aż po budowę więźb dachowych.

  Drewno konstrukcyjne BSH (klejowe warstwowo)

  Farma Drewna oferuje wyłącznie drewno konstrukcyjne najwyższej jakości, klejone warstwowo z co najmniej trzech lameli, co przekłada się na jego znaczną nośność i rozpiętość. Drewno, które kupisz w naszym składzie, jest odporne na ściskanie i rozciąganie. Możesz je wykorzystać nie tylko do wykonywania zaawansowanych konstrukcji nośnych, ale także do budowy elementów dekoracyjnych, jak pergole, zadaszenia tarasów, wiaty czy place zabaw.

  Porada eksperta Farmy Drewna:

  Standardowa długość oferowanych elementów to 12 000 mm, jednak istnieje możliwość indywidualnych realizacji, z docięciem drewna konstrukcyjnego na wymiar wymagany przez klienta.

  Dodajmy, że drewno konstrukcyjne BSH dostępne w Farmie Drewna jest produkowane w wyższej klasie jakości wizualnej, czyli Si.

  Drewno konstrukcyjne KVH (suszone komorowo, strugane)

  Jeśli szukasz drewna konstrukcyjnego KVH na Śląsku, to również zaplanuj sobie czas na wizytę w naszym składzie w Mysłowicach, którego oferta obejmuje najwyższej jakości suszone komorowo, strugane i łączone na długości na mikrowczepy drewno do budowy konstrukcji dachów, stropów, ścian czy podkonstrukcji podłogowych.

  Oferujemy belki czterostronnie strugane, z fazowanymi krawędziami, odporne na działanie ognia i szkodników, o standardowej długości 13 000 mm, ale dostępne także w innych długościach produkcyjnych. Jest to drewno w klasie jakości wizualnej Nsi oraz Si.

  Drewno konstrukcyjne świerkowe C24

  Ten rodzaj drewna konstrukcyjnego znakomicie sprawdza się do budowy dachów, ścian zewnętrznych i wewnętrznych lub jako podkonstrukcja do podłóg i tarasów. W Farmie Drewna oferujemy drewno czterostronnie strugane, suszone komorowo, dostarczając belki w szerokim wyborze wariantów wymiarowych, posiadające certyfikat wytrzymałościowy C24.

  Z pełną ofertą drewna konstrukcyjnego BSH, KVH i C24 zapoznasz się na naszej stronie internetowej.

  Pamiętaj, że zaopatrując się w drewno w naszym składzie w Mysłowicach, zyskujesz gwarancję dużej dostępności produktów (nawet przy większych zamówieniach), bardzo atrakcyjnych cen oraz fachowego doradztwa ze strony ekspertów i pasjonatów drewna. Koniecznie zapytaj nas również o opcję transportu zakupionych materiałów pod wskazany adres.

  Powrót wstecz